Жителька нашої громади Марія Михайлівна Сенек отримала почесне державне звання «Мати-героїня». Нагороду вручив в.о. голови Ужгородської РДА Андрій Кушнірук.
Це почесне звання — визнання самовідданої праці матері, яка народила та виховує п’ятьох дітей. Держава відзначила її вагомий внесок у виховання молоді, створення умов для їхнього розвитку та формування високих моральних цінностей.
Щиро вітаємо Марію Михайлівну із заслуженою нагородою! Бажаємо родині міцного здоров’я, добробуту та мирного неба.









